Dołącz do ekipy DOTA2.PL

Jesteśmy wesołą paczką znajomych, których łączy nie tylko Dota 2. DOTA2.PL jest naszym hobby, na które poświęcamy swój wolny czas dobrze się przy tym bawiąc. Prowadzimy transmisje, centrum informacyjne, organizujemy turnieje i wiele innych – zajmujemy się szeroko pojętą organizacją funkcjonowania sceny Dota 2 w Polsce.

Wraz z rozwojem naszej działalności, nawiązaniem nowych kontaktów i nowymi wyzwaniami, które stoją przed naszą załogą, po raz kolejny otwieramy nasze drzwi dla nowych śmiałków, którzy chcą sprawdzić się i pracować razem z nami.

Jeśli chcesz do nas dołączyć – odezwij się na naszym discordzie (do mr0 / N4kai). Poniżej znajdują się nasze najbardziej poszukiwane stanowiska – ale jeśli masz lepszy pomysł jak mógłbyś przyczynić się do rozwoju naszego projektu – pisz śmiało!

Caster

Prowadzimy jeden z najchętniej oglądanych kanałów poświęconych Dota 2 w Polsce. Nasze transmisje często przyciągają setki widzów chętnych do wspólnego śledzenia najciekawszych spotkań światowych drużyn Dota 2, a także zmagań drużyn z naszego kraju. Zapotrzebowanie na streamy przekracza nie tylko nasze najśmielsze oczekiwania, ale i nasze możliwości czasowe – poszukujemy śmiałków gotowych odpalić swoje mikrofony i kamery, którzy pokażą na co ich stać – zostań komentatorem Dota 2 w DOTA2.PL!

Wymagania:

  • Jarasz się Dota 2
  • Śledzisz scenę pro, znasz składy i ogólna historię większości pro drużyn
  • Masz na zbyciu wolny czas – dyspozycyjność jest tu kluczowa
  • Nie przeraża Cię podejmowanie nowych, trudnych wyzwań i nauka z nimi związana

Obiecujemy dać Ci szansę na rozwinięcie skrzydeł i podzielenie się całą wiedzą, jaką zdobyliśmy na przestrzeni lat castowania gier. Umożliwimy Ci castowanie z najlepszymi co-casterami w kraju i wejście do fajnej ekipy, która będzie Cię wspierać. Brzmi nieźle? Odezwij się do mr0 na naszym discordzie!

Redaktor

Cytując klasyka: ‚nie przeraża Cię średnik, nie konfunduje apostrof’. Wraz ze startem naszej nowej strony szukamy śmiałków gotowych podjąć się tworzenia pierwszorzędnych treści.

Naszym celem jest stworzenie centrum informacji o Dota 2, gdzie każdy – od zainteresowanych mechaniką, poradami, pro turniejami, do fanów najlepszych gównowpisów – znajdzie coś dla siebie. W momencie postawienia przed sobą tak wymagającego zadania szukamy dodatkowych rąk do pracy!

Jeśli potrafisz zgrabnie wyartykułować swoje myśli, wiesz co w półświatku Dota 2 piszczy i chciałbyś ramie w ramię realizować z nami ten ambitny cel – nie zwlekaj – czekamy na Ciebie. Skontaktuj się z N4kaiem na naszym discordzie!