Esportal Dota 2 League z gigantyczną pulą nagród!

Załoga Esportal z dumą ogłasza międzynarodową ligę Dota 2 – Esportal Dota 2 League. Jak zapewniają organizatorzy liga jest dostępna dla każdego. Będą dwie możliwości udziału w turnieju poprzez kwalifikację LAN, oraz On-line.

Termin i miejsce wydarzenia nie zostało podane do informacji, jednak finały LAN mają odbyć się w Europie pod koniec zimy. Zawody mają być transmitowane na Twitchu, in-game, oraz na tradycyjnych, ogólnodostępnych stacjach!

esportal

Szykuje się coś naprawdę mocnego – organizatorzy nie przewidują ograniczeń dotyczących liczby uczestniczących drużyn.
Liga odbędzie się na nowej specjalnie przygotowanej platformie, która usprawni wszystkie kwalifikacje online i LAN. Jak zapewniają organizatorzy jest to innowacja tzw. ”click to play”, która poprawi jakość imprez i łatwość uczestnictwa dla wszystkich zespołów.
Pierwsze kwalifikacje pod koniec października, dokładne daty i kompletny harmonogram zostanie ogłoszony na początku jesieni.

„Naszą misją jest stworzenie e-sportowej areny, wręcz sztuki dla wszystkich graczy i zawodników, które zwiększą każdy aspekt konkurencyjnego doznania. Chcemy umożliwić większy dostęp do e-sportu i stworzyć zaawansowany cyfrowy salon dla e-sportu by spędzać czas razem i rywalizować!”

Źródło: esportal.com

Zapraszam do dyskusji na forum.

PODZIEL SIĘ