alternate

Czołowa polska drużyna – LDI – od dziś oficjalnie staje się dywizją znanego Niemieckiego zespołu – Team Alternate. Podopieczni shiru przebywają we Frankfurcie, gdzie podpisują kontrakty z nową organizacją. To świetna wiadomość dla całej naszej społeczności – nareszcie gracze z naszego kraju zostali dostrzeżeni na świecie, a gra dla Alternate to świetna szansa na wybicie się do czołówki.

Team Alternate to klub gamingowy z Niemiec, który działa nieprzerwanie od 2003 roku. Przez lata reprezentowali najwyższy światowy poziom na wielu eSportowych platformach, ze szczególnym naciskiem na Counter-Strike’a 1.6. Liczymy, że Polacy również zapiszą się na kartach imponującej historii organizacji.

LDI od dawna prezentowało wysoką formę i osiągało przyzwoite wyniki – nie tylko na sparingach, ale i w turniejach – czego świeżym dowodem jest pewna wygrana na lanie w Warszawie. Chłopaki ostro trenują z czołowymi drużynami z Europy, co z pewnością w najbliższej przyszłości przełoży się na oficjalne wyniki. Aktualnie Team Alternate, jako jedyna drużyna z Polski, walczy w eliminacjach do ESL One. W najbliższym czasie będziemy mieli dla Was ekskluzywne zakulisowe materiały z podpisania kontraktów, a także wywiad ze świeżo upieczonym reprezentantem organizacji Team Alternate.

PODZIEL SIĘ