Od dziś uwaga całej sceny Dota 2 skupi się w jednym mieście, w jednej hali – Key Arena, Seattle, USA. Rekordowa pula nagród (~$17,5 mln) gwarantuje wielkie emocje. Potknięcia faworytów, zaskakująco dobre wyniki potencjalnie słabszych drużyn, dramatyczne zwroty akcji, łzy szczęścia i rozpaczy – to tylko część tego co każdy fan Dota 2 będzie mógł przeżyć w ciągu najbliższych dni.

streamdota2.pl

Ci, dla których wypad do Seattle to plan dopiero na przyszłe lata, mogą uczestniczyć wraz z innymi maniakami w Pubstompach (sprawdź czy masz jakiś w okolicy). Jeżeli i ta opcja odpada, bo akurat jesteście w środku Bieszczad ekipa Dota2.pl przygotowała coś specjalnie z myślą o Was. W tym roku po raz pierwszy w historii The International będziecie mogli zobaczyć cały Main Event wraz z polskim komentarzem. Całość poprowadzi niezawodny shiru15 wraz ze wspierającą go ekipą graczy z polskim drużyn i dotowych freaków.

Stream przeprowadzimy z Łodzi, gdzie wspólnie rozsiądziemy się na kanapie i, wzorem BTS, będziemy prowadzić luźny komentarz spotkań. Jako, że jest to dość swobodna inicjatywa nie spodziewajcie się krawatów oraz panelu dyskusyjnego pełnego profesjonalistów, reklam co grę i tysiąca bannerów na ekranie. Możecie za to spodziewać się streamu w wysokiej jakości z fajnym, luźnym komentarzem i toną śmieszków.

Robimy to dla Was i dla nas samych, o własnych siłach. Na tę chwilę lineup, który nadawać będzie z miasta pavulonu prezentuje się następująco: alkorn, BeneD, mnick, mr0, N4kai, Lokacz, shiru15 oraz Pączuś.

Stream rozpoczniemy już w poniedziałek (3.08) i kolejno, przez wszystkie noce aż do 8.03 – będziemy dla Was komentować najlepsze możliwe spotkania. Całość odbędzie się na naszym nowo-założonym twitchowym kanale – twitch.tv/dota2pl (follow pls!)

Bądźcie z nami!

PODZIEL SIĘ