1

Przed nami kolejny mecz z Team Alternate w roli głównej. Tym razem Polacy wezmą udział w turnieju organizowanym przez Rosjan – Uprise Champions Cup 3. Ich pierwszym – z czterech zaplanowanych na tę chwilę – przeciwnikiem będzie Teamless., czyli skład rosyjskojęzycznych graczy mający w swoich szeregach byłych zawodników takich drużyn jak Virtus Pro czy Power Rangers. Będzie to drugie spotkanie obu zespołów w przeciągu ostatniego tygodnia – pierwsze zakończyły się wygraną ATN 2 do 1.

Życząc sobie podobnego wyniku dzisiaj, zapraszamy na naszą relację z tego wydarzenia – kilka minut po 20:00 Alkorn rozpocznie polskojęzyczną transmisję na twitch.tv/dota2pl!

pl Team Alternate 1:0 Teamless Russia
1.09.2015, 20:00

UPDATE: Teamless na kilka minut przed startem poinformowało o tym, że zespół… się rozpadł.