TheDefense - 1

Parę dni temu informowaliśmy Was o powrocie legendarnego turnieju The Defense ora zo zaproszeniu do udziału w nim, jakie otrzymało Team Alternate. Już dzisiaj Polacy rozegrają swój pierwszy mecz w TD, a ich przeciwnikami będzie szwedzka drużyna Lemondogs, jeszcze niedawno znana jako 4 Friends + Chrillee.

Przypomnijmy, że w pierwszej fazie The Defense #5 drużyny biorące udział w turnieju zostały podzielone na dwie grupy, po sześć każda, z których trzy najlepsze awansują do fazy drugiej. Wszystkie mecze rozegrane zostaną w formacie BO2, gdzie za zwycięstwo otrzymuje się 3 punkty a za remis 1. Oznacza to, że aby przejść dalej trzeba wygrać najprawdopodobniej dwa, a najlepiej trzy spotkania.

Dzisiejszy przeciwnik ATNLemondogs to team, który kilka lat grał pod wcześniej wspomnianą nazwą 4FC. Przez wiele miesięcy ich skład (poza dwoma członkami) był bardzo płynny i dopiero w kwietniu tego roku, wraz z dołączeniem do Lemondogs, nabrał ostatecznych kształtów. Pomimo paru lat istnienia i wyrobienia sobie marki „solidnego tier 2” zespół LD nie może pochwalić się większymi osiągnięciami. Dzisiejsi przeciwnicy ATN zadebiutowali wczoraj w TD#5, przegrywając składem GoblakaNewTeam123.

Warto wspomnieć, że cztery miesiące temu podczas otwartych kwalifikacji do The International 5 (gdzie Team Alternate dotarło do półfinałów) Polacy zmierzyli się z  szwedzkim zespołem. ATN wyeliminowało wtedy Lemondogs w round of 64.

 pl Team Alternate 2:0 Lemondogs Sweden
8.09.2015, 20:00

>STREAM<

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na relację z tego spotkania, która kilka minut po 20:00 rozpocznie Alkorn na naszym kanale twitch.tv/dota2pl!

pl Team Alternate: Exotic Deer, Supreme, sasu, eL lisasH, Nisha

Sweden Lemondogs: Chrillee, eskillz, eresloco, Steffstyle, Frigoleet

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ