Po dobrym występie w fazie grupowej Star Ladder Polacy z ATN zajęli drugie miejsce w swojej grupie. Dzięki temu zagrają dzisiaj z Team Liquid o prawo udziału w drugiej fazie turnieju.

Starladderlogo

Będzie to drugie spotkanie obu zespołów w ich historii. Za pierwszym razem górą okazała się ekipa z Zachodu kiedy to przekonująco wygrali z Polakami w ramach The Defense #5 (jeszcze jako 5Jungz). Z racji rozgrywania Frankfurt Major oraz selektywnego wyboru turniejów, Team Liquid zagrało raptem kilka oficjalnych meczy w ciągu ostatnich dwóch tygodni, w swym ostatnim spotkaniu wygrali 2:0 z Team Bad English. Polacy z kolei mieli dość napięty terminarz w ostatnim tygodniu: porażka z Empire w Star Ladder (1:2), wygrana w tej samej lidze z Power Rangers (2:0) oraz wczorajszy mecz ze STARK (2:1) w ramach UCC Europe.

Także i dziś w oczach międzynarodowej społeczności zdecydowanym faworytem jest Team Liquid, ale mamy nadzieję że Polacy utrzymają dobrą passę i powalczą z niewątpliwie silnym rywalem. Jeżeli chcecie się przekonać jak owa walka będzie wyglądać w praktyce, to zapraszamy do odpalenia naszej relacji na twitch.tv/dota2pl, startujemy już za kilkadziesiąt minut!

Pl Team Alternate 1:2 Team Liquid Eu
29.11.2015, 15:00
BO3
Pl Team Alternate (robertg9, supreme, Nisha, eL_Lisash, Exotic_Deer)
Eu Team Liquid (MATUMBAMAN, FATA-, MinD_ContRoL, JerAx, KuroKy)
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ