Raptem kilka dni po wygranym przez Polaków finale GameOn Invitational obu drużynom przyjdzie ponownie zmierzyć się ze sobą w pierwszej rundzie startującej właśnie imprezy.

NoShang_Invitational

Idea NoShang Invitational jest prosta, organizatorzy zdecydowali się na zaproszenie do udziału znane europejskie drużyny, którym nie udało się zakwalifikować się do zbliżającego się wielkimi krokami Majora w  Szanghaju. W puli turnieju znajduję się $10 000, które zostanie podzielone pomiędzy trzy stopnie podium. Do imprezy zaproszono 16 zespołów, które zagrają w drabince podwójnej eliminacji rozgrywanej w formacie BO3 (finał BO5).

Grecy z Ad Finem, podobnie jak ATTAX zresztą, grają ostatnio sporo oficjalnych meczy, z całkiem niezłymi rezultatami (min byli blisko wyeliminowania nieźle grającego ostatnio Na’Vi z kwalifikacji do ESL Manila). Patrząc jednak na wyniki ostatnich oficjalnych spotkań Polaków można pokusić się o stwierdzenie, że są w lepszej formie od dzisiejszych przeciwników – na 8 ostatnich spotkań ATTAX przegrało tylko jedno – dość wyrównany mecz z RoX w ramach UCC Europe.

Czy dziś Grecy zrewanżują się za porażkę sprzed kilku dni czy może ATTAX utrzyma swoją serię zwycięstw? Przekonajcie się razem z nami już o 16:20 na twitch.tv/dota2pl.

 Pl ALTERNATE aTTaX 0:0 Gr Ad Finem
14.02.2016, 16:20
 BO3
Pl ALTERNATE aTTaX (robertg9, supreme, Nisha, eL_Lisash, Exotic_Deer)
Gr Ad Finem (Madara, ThuG, SkyLark, MaybeNextTime, Ssa Spartan)
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ