Po dwudniowej fazie grupowej i kilku dniach przerwy, pora na rozpoczęcie fazy playoff Manila Major!

blog_manila_announcement

Podobnie jak w przypadku turniejów w Szanghaju i Frankfurcie wszystkie drużyny będą miały okazję zagrać przynajmniej jeden mecz przed publicznością. Pierwszego dnia zobaczymy aż sześć spotkań – dwa mecze (z czterech) pierwszej rundy górnej drabinki (BO3), oraz wszystkie cztery spotkania pierwszej rundy drabinki dolnej (BO1). Analogicznie do poprzednich Majorów oznacza to, że już jutro z turniejem pożegnają się aż cztery ekipy.

Faza grupowa turnieju w Manili przebiegła nad wyraz sprawnie – szczególnie w porównaniu z poprzednim turniejem tej serii. Podobnie jak w Szanghaju nie obyło się bez sporych niespodzianek; dwie największe to na pewno słaba dyspozycja Team Secret (które wygrało tylko jedną z pięciu zagranych w swojej grupie gier!) oraz kiepska forma EG (3. miejsce w grupie z bilansem map 3-5). Oba zespoły zaczną (a możliwe również, że skończą) rozgrywki w dolnej drabince.

Na drugim biegunie znajdują się: Newbee, które jak burza przeszło przez grupę A (bilans 4-0) oraz, ku uciesze wielu fanów z całego świata, Na’Vi, które podobnie jak Chińczycy wygrało oba swoje mecze do zera i bardzo przekonująco zapewnili sobie zwycięstwo w grupie B.

W przeciwieństwie do fazy grupowej, wszystkie mecze turnieju głównego będą rozgrywane na dużej scenie, co oznacza brak nakładania się gier na siebie. Pierwsze jutrzejsze spotkanie zaplanowano na czwartą rano czasu polskiego, a pełna rozpiska gier prezentuje się następująco:

  • Eu Team Liquid vskor  MVP.Pheonix
  • Ua Na’Vi vs Eu OG
  • Cn Wings Gaming vs usa compLexity Gaming
  • se Alliance vs Ph Mineski
  • usa Evil Geniuses vs Cn Vici Gaming Reborn
  • Russia Empire vs Eu Team Secret
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ