Fnatic żegna się z dwoma zawodnikami.

Organizacja oficjalnie potwierdza, że BigDaddy i Fly opuścili zespół. Obecnie w rosterze Fnatic możemy zobaczyć tylko dwóch graczy, jest to Trixi i H4nn1.
Według wielu źródeł nowy skład zespołu miałby być zasilany przez fińskich i niemieckich zawodników: Trixi, Matumbaman, Buugi, H4nn1 i paS. Niestety informacja ta nie została potwierdzona.
Byli zawodnicy Fnatic wraz z Puppey’em, KuroKy’em i s4 są członkami nowej formacji Team Secret.

Przechwytywanie

Wypowiedzi graczy, oraz menedżera organizacji:

Fly:

„Byłem z Fnatic od ponad czterech lat i czas spędzony razem jest niezapomniany. Dziękuję moim fanom, przyjaciołom i rodzinie, którzy zawsze mnie wspierali. Do zobaczenia wkrótce!”

BigDaddy:

„Dzisiaj odchodzę z Fnatic, to była moja pierwsza organizacja w której przyszło mi grać, ale wszystko co dobre musi się skończyć. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez lata, tak długo, jak oglądasz będę grać.”

Sahil ‚Svante’ Deva:

„Miałem okazję pracować z Johanem i Talem ich absolutne marzenie stało się prawdziwe. Ich ogromny talent, doskonałe towarzystwo i wspaniałe charaktery to cechy, które sprawiły, że będę ich długo pamiętać. Zawsze będę miło wspominać ostatni sezon letni, życzę im wszystkiego dobrego w przyszłych przedsięwzięciach.
Patrząc w przyszłość jestem pewien, że zdolności Fnatic przewyższą wszelkie oczekiwania i zdominują scenę na nowo.”

WEt1JOLBHC24PJt

Pierwszy skład Fnatic był ze sobą na dobre i na złe. Dzięki konsekwentnemu działaniu i silnej woli zdominowali wszystkie turnieje w Heroes of Newerth, co przełożyło się na wspaniałe wystąpienia na początku ich kariery w Dota 2.
Najstabilniejszy zespół w Europie właśnie zakończył pewien etap w swojej działalności. H4nn1 i Trixi to zaangażowani i utalentowani gracze, którzy potrzebują nowych zdeterminowanych kolegów w zespole.
BigDaddy i Fly grający dla Team Secret swojego pierwszego wystąpienia na StarLadder X nie zaliczą do udanych – na dzień dobry dostali mocnego łupnia od Alliance, które grało z dwoma stand-inami.

Obecny skład Fnatic:
GermanyKai ‚H4nn1’ Hanbueckers
FinlandKalle ‚Trixi’ Saarinen

Źródło: fnatic.com

compLexity pozyskuje zespół StayGreen

Po prawie dwuletniej przerwie compLexity ogłasza nabycie drużyny HoN i swój powrót do Dota 2. Zespół jest ustawiony i zadebiutują w eliminacjach WePlay w tym tygodniu, oraz w nadchodzących kwalifikacjach Ameryki Północnej do ESL One Nowy Jork.

17329-complex

Kyle “swindlemelonzz” Freedman, kapitan drużyny:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani partnerstwem z compLexity. Mamy nadzieję, że to będzie bardzo wzajemne satysfakcjonujące doświadczenie, nie mogę się doczekać występów w barwach coL.”

Jason Bass, współwłaściciel i dyrektor organizacji:

„Mieliśmy długą przerwę od Dota 2 i nie mogłem być bardziej zadowolony z powrotu. Gracze, którzy tworzą ten zespół mają dobre nastawienie, obraną drogę i talent aby stać się mistrzami po raz kolejny. Jesteśmy gotowi, aby rozpocząć tą przygodę razem z nimi po przejściu z Heroes of Newerth.”

Skład drużyny compLexity:

  • Kyle ‚swindlemelonzz’ Freedman (Kapitan)
  • David ‚MoonMeander’ Tan
  • Zakari ‚ZfreeK’ Freedman
  • Linus ‚Limmp’ Blomdin
  • Andrew ‚Riser_’ Bronze

Źródło: complexitygaming.com

i-League zmiana termin finałów LAN

ImbaTV, organizator i-League, ogłosił, że finały LAN zostaną przełożone, aby uniknąć zamieszania w związku z nadchodzącym WEC. Turniej będzie odbywać się juz 25 września. Vici Gaming zostało zaproszone, a Virtus.pro, Power Rangers i Rave to zespoły, które zakwalifikowały się w eliminacjach regionalnych. Team DK również został wybrany w głosowaniu społeczności, ale biorąc pod uwagę ich brak składu zostanie znalezione zastępstwo.

i-league

Kilka tygodni temu ogłoszono, że i-League może kolidować z WEC. Oba turnieje zostały zaplanowane w terminie od piątego do ósmego września. Organizatorzy starali się rozwiązać problem poprzez rozłożenie gier w różnych porach dnia, jednak mógłby być to zbyt duży wysiłek dla zawodników.
ImbaTV ogłosiło, że i-League zostanie całkowicie przesunięte i wystartuje 25 września. Finały LAN odbędą się w Shanghai International Media Center.

Źródło: gosugamers.net

Zapraszam do dyskusji na forum.

PODZIEL SIĘ