Nowy rok, nowy ja” – chciałoby się rzec. Ekipa DOTA2.PL wchodzi w ten rok również z dużym postanowieniem – a jego pierwszą częścią jest powitanie Was na łamach nowej odsłony naszego serwisu!

2016 był dla nas wyjątkowym rokiem pełnym wyzwań. Zorganizowaliśmy kilkanaście turniejów w sieci, kilka bardzo udanych turniejów offline – Pyrkon 2016 w Poznaniu, x-kom Clash w Częstochowie oraz LAN DOTA2.PL w Łodzi. Transmitowaliśmy dla Was niezliczoną ilość godzin, udało nam się nawiązać ważne kontakty, rozbudować naszą ekipę, a scena Dota 2 w Polsce dynamicznie się rozwija.

Daleko nam do popadania w samozachwyt – nauka, jaką odbyliśmy w trakcie powyższych inicjatyw, często wynikała z popełnianych przez nas błędów, a przed nami i naszą sceną wciąż ogrom pracy. I to właśnie w wir tej pracy planujemy się rzucić. Nie ukrywam – nowa strona jest naszym oczkiem w głowie i to na niej będziemy koncentrować swoją uwagę.

Nie jest to finalny produkt – wciąż będziemy ciężko pracować nad rozwojem strony. Korzystając z okazji chciałbym oficjalnie podziękować dwójce, bez której ta strona nie mogłaby powstać: Panowie, dziękuję za Wasze zaangażowanie, poświęcony wolny czas i profesjonalne podejście do tematu – mnick oraz nooDy. Zachęcamy do sprawdzania naszych relacji (np. z 4 sezonu PD2L) oraz śledzenie matchtickera prowadzonego przez nooDego ze wszystkim ciekawymi i wartymi spotkaniami.

Liczymy na Was – zaglądajcie do nas regularnie, zostawiajcie komentarze (bardzo na to liczymy) i lajki – pomóżcie nam stworzyć wyjątkowe miejsce dla polskiej Doty. Zachęcamy do podrzucania nam sugestii czego Wam brakuje (możecie to zrobić przez prywatną wiadomość na naszym discordzie).

Nasza wesoła paczka wciąż może się powiększyć – sprawdźcie nasze ogłoszenia i nie zwlekajcie z odezwaniem się do nas (discord)!

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ