A będąc bardziej precyzyjnym: ruszają europejskie kwalifikacje do tej imprezy, czyli zdecydowanie najbliższego i najbardziej interesującego nas regionu.

O co toczy się gra? W finale LAN (z pula $300 000), który rozegrany zostanie pod koniec lutego w Szanghaju zmierzy się osiem drużyn. Jak na razie znamy trzy z nich, wszystkie to reprezentanci gospodarzy (jedno bezpośrednie zaproszenie, dwójka z eliminacji), a dokładnie:

  • [flag country=cn] Wings Gaming (bezpośrednie zaproszenie)
  • [flag country=cn] Vici Gaming.J (zwycięzcy eliminacji)
  • [flag country=cn] Invictus Gaming Vitality (zwycięzcy eliminacji)

Ku końcowi zbliżają się także kwalifikacje regionu SEA, gdzie walka o slot rozegra się pomiędzy [flag country=ph] TNC Pro Team, a [flag country=sg] Team Faceless. Pozostałe cztery miejsca zapełnią: drugie bezpośrednie zaproszenie wystosowane przez organizatorów, najlepsza drużyna z regionu obu Ameryk oraz dwie najlepsze drużyny z Europy.

I właśnie w tym ostatnim regionie rywalizacja rozpoczęła się raptem kilka godzin temu. W ciągu najbliższych dziesięciu dniu osiem najlepszych zespołów ze Starego Kontynentu zagra „każdy z każdym” w formacie BO2. Dokładny opis i aktualną klasyfikacje eliminacji znajdziecie pod tym linkiem. Śledźcie też naszego Facebooka, tam zawsze znajdziecie aktualne informacje o naszych Twitchowych transmisjach.

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ