Jeżeli nie graliście wczoraj do późnych godzin nocnych, a przed wyjściem do pracy/szkoły nie odpalaliście Steama, to po powrocie do domu czeka was miła niespodzianka – Winter 2017 Battle Pass.

Jak i w przypadku wcześniejszych jej odsłon, także i tym razem „bitewna przepustka” zawiera mnóstwo interesujących treści. Głównym motywem WBP jest zbieranie punktów, które pozwalają nam osiągać kolejne poziomy doświadczenia (łącznie 60), a wraz z nimi różnorakie nagrody.

Do najciekawszych z nich należą:

  • Winter Treasure I, II oraz III
  • kurier Sappler the Eager, wraz trzema stylami do odblokowania
  • Rylai’s Blessing, czyli losowe sety do wygranie (w tym nawet Arcany!)
  • specjalne efekty teleportacji, Blink Dagger’a czy Force Staff’a

Dodatkowo do przejścia mamy ponownie trzy ścieżki zadań (każda zawiera ich 15), na końcu których czeka nas set do Treant Protectora, Zeusa lub Antimage`a.

Co więcej tym sezonie po raz kolejny będziecie mogli wziąć udział w cotygodniowych Battle Cupach. Od jutra (28. stycznia) aż do 8. kwietnia będą one odbywać się w każdą sobotę o 19. Oprócz dobrej zabawy będzie można w nich wygrać min: skrzynki, poziomy w WBP, trofea do profilu, ekskluzywne emotikony, a najlepsza drużyna z całego regionu zagra w eliminacjach do Major w Kijowie! Dodatkowe informacje.

Wygląda to nieźle, prawda? Ale to nie wszystko co wprowadził nocny patch. Po sporej przerwie, do Doty wraca okolicznościowy event, tym razem nazwany Dark Moon. Tym razem pięcioosobowe drużyny będą bronić świątyni Selemene przed kolejnymi falami wrogów, każda kolejna trudniejsza niż poprzednia. Im dłużej wytrzymacie, tym więcej punktów zdobędziecie, a te będzie można wymienić na nagrody. Śpieszcie się jednak, bo sam event potrwa tylko do 6. lutego. Garść szczegółów.

Wszystko to za ~7.50€ czyli około 32 PLN!

Winter Battle Pass skończy się 24. kwietnia, macie więc sporo czasu by powalczyć o najbardziej interesujące was nagrody! Która z nich najbardziej przypadła wam do gustu?

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ