Właśnie poznaliśmy czołową czwórkę fazy grupowej w trzech regionach (EU, CIS i SEA), a w czwartym (Ameryki) do rozegrania zostały dwa mecze.

Oznacza to, że w każdym z czterech regionów z rozgrywką pożegnały się cztery zespoły. I tak w CIS z rozgrywek odpadły: [flag country=ru] Virtus.pro (po bardzo rozczarowującym występie – de facto zostali zmuszeni poddać się przez problemy techniczne), [flag country=ru] LQ, [flag country=ru] Comanche oraz [flag country=ru] F.R.I.E.N.D.S.

W regionie SEA najgorsze okazały się drużyny: [flag country=vn] Next Generation, [flag country=th] Signature.Trust, [flag country=id] Rex Regum QEON oraz [flag country=ph] Execration.

I wreszcie w regionie europejskim z turniejem pożegnały się: [flag country=ua] Natus Vincere, [flag country=gr] Ad Finem, [flag country=se] Alliance oraz [flag country=eu] Ninjas in Pyjamas.

Pełen wykaz wszystkich meczy z powyższych regionów znajdziecie tutaj, a przed nami największe emocje, czyli faza playoff, gdzie tylko najlepszy zespół awansuje na lanowy finał w Szanghaju!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ