W ostatnim czasie cicho było o występach najlepszej polskiej drużyny Dota 2 – [flag country=pl] ALTERNATE ATTAX. Wczoraj nasze orły, po cichu, zanotowały bardzo dobry występ w otwartych kwalifikacjach do Dota 2 Champions League.

D2CL jest turniejem organizowanym przez Epicevents (to oni stoją m.in. za fenomenalnym EPICENTER w Moskwie). W przeszłości, będąc marką innego brandu, D2CL było pierwszoligowym turniejem.

Po zmianie właściciela na Epicevents – za którym stoją ludzie z Natus Vincere i Virtus Pro – turniej przekształcono w zawody skierowane do wschodzących zespołów. Walkę o część z puli $5000 może podjąć każdy – zaczynając od jednych z czterech otwartych kwalifikacji.

Właśnie tą drogę obrało wczoraj ATN – grając w składzie eL lisasH, Exotic_Deer, kacor, Nisha oraz Supreme – i jak burza przeszli przez drabinkę, trafiając na premiowaną awansem pozycję razem z zespołem [flag country=ru] Comanche. W ten sposób [flag country=pl] ATN zobaczymy u boku 15stu innych drużyn w głównej drabince turniejowej – niestety data startu tych rozgrywek nie jest jeszcze znana.

Śledźcie DOTA2.PL – poinformujemy Was o starcie rozgrywek oraz spróbujemy dla Was transmitować mecze Polaków.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ