Zakończyliśmy <w końcu!> plebiscyt PDA 2016. Czego się dowiedzieliśmy i co zmieniło się w stosunku do poprzedniego roku?

  • Najlepszy polski core 2016 roku:

Bezapelacyjny okazał się Nisha, który wyprzedził resztę stawki o kilka długości zdobywając połowę głosów w tej konkurencji. Jak widać nie tylko w opinii zagorzałych obserwatorów sceny Michał jest jednym z największych rodzimych talentów.

  • Najlepszy polski support 2016 roku:

Tutaj również mamy zdecydowanego zwycięzcę. Kacor co prawda miał mniejszą konkurencję, ale zdobył ponad 50% wszystkich głosów wyprzedzając o ponad 30% liska.

  • Największy postęp 2016 roku:

Dochodzimy do bardziej wyrównanej rywalizacji. Trzecie miejsce na podium zajęli ex aequo Nisha z Kacorem, drugi był dobrze znany wśród forumowej społeczności, aktywny cocaster Double G, a zwycięzcą okazał się Fey, o którym mamy nadzieję jeszcze usłyszeć na międzynarodowej scenie <bo w kontekście PDA 2016 będzie jeszcze o nim mowa;>>

  • Najlepszy turniej 2016 roku:

Cieszy nas uznanie jakie wyraziliście organizowanym przez Dota2.pl imprezem. Legends Factory na Pyrkonie 2016 i LAN DOTA2.PL Łódź znalazły się odpowiednio na 3. i 2. miejscu tej kwalifikacji. Niemniej palma pierwszeństwa przypadła Polish Dota 2 League – chwała chłopakom za dobrze wykonaną robotę i to drugi rok z rzędu!

  • Największy wpływ na rozwój sceny 2016:

Tutaj walka rozegrała się przede wszystkim między dwoma biegunami, podobnie zresztą jak w zeszłym roku. Ostatecznie nasz mr0 zajął drugie miejsce, a pierwsze przypadło bandiTowi.

  • Najlepszy Stream 2016:

Podobnie jak w zeszłym roku wygrał deathwing_siek, ale na szczególne uznanie zasłużył Skrzydlaty91, który przebojem wbił się na drugie miejsce, zbierając raptem kilka głosów mniej od zwycięzcy.

  • Najlepszy komentator 2016:

Najlepszym komentatorem okazał się bandiT, który o kilka procent wyprzedził mr0. Na najniższym stopniu podium zagościł Skrzydlaty91, który wydaje się być mocnym typem na 2017 rok 😉

  • Najlepsza drama 2016:

W tej dość osobliwej kategorii zwycięzca mógł być tylko jeden, a właściwie dwóch. Największych „uznaniem” obdarzyliście dość osobliwe relacje Feya z Liskiem. O kim będziemy mogli powiedzieć, że „was right”? Czas pokaże.

 

 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ