Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w Poznaniu w OFF-MODE Gaming House trwa intensywny trening jednego z najgroźniejszych rywali [flag country=pl] ALTERNATE ATTAX w walce o prawo gry na Kiev Major.

Poznajecie? od lewej Forev, YapzOr, FATA-, 343, Feero

Mowa tu oczywiście o jednym z młodszych zespołów tych kwalifikacji – [flag country=eu] B)ears. Powstała na przełomie roku drużyna ma co prawda na swoim koncie tylko jeden oficjalny występ, ale z pewnością był on pokazem ogromnego potencjału. Mowa tu o eliminacjach do DAC 2017, gdzie tylko fenomenalny w ostatnich miesiącach [flag country=eu] Team Liquid okazał się być poza zasięgiem niedźwiedzi.

Co ciekawe [flag country=eu] B)ears ma jeden z najbardziej egzotycznych składów tych kwalifikacji, zrzeszając graczy z czterech krajów, z przeciwległych krańców dwóch kontynentów:

  • [flag country=jo] Feero [pozycja – 1/2]
  • [flag country=de] Fata [1/2]
  • [flag country=kr] Forev [3]
  • [flag country=jo] YapzOr [4]
  • [flag country=my] 343 [5]

Powyższa piątka gości w naszym kraju już od ponad tygodnia. Czy tak intensywny trening wystarczy na przebić się przez mordercze kwalifikacje? Szybko się o tym przekonamy, bo pierwsze mecze startują już jutro około 10 rano czasu polskiego!

A jeżeli zaciekawiło Was miejsce, w którym gracze trenują [flag country=eu] B)ears to poniżej kilka fotek. OFF-MODE Gaming House składa się z: gaming roomu, chillout roomu, sypialni, kuchni oraz łazienki które prezentują się tak:

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ