Pełną listę drużyn, które zakwalifikowały się na LAN w Kijowie możecie zobaczyć tutaj, tymczasem zebraliśmy dla Was reakcje drużyn, które przeszły kwalifikacje i zagrają na najbliższym Majorze.

 Team Secret, które zostało zaproszone do zamkniętych regionalnych kwalifikacji, pokonało w playoffach wszystkie drużyny (w tym  Alliance w finale) z wynikiem 2:0. Drużyna obecnie przebywa na bootcampie w Szwecji, gdzie użyczył im domu 2GD, którego również możecie zobaczyć na filmiku. Tym razem obyło się bez rzucania słuchawkami w monitor ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaskoczeniem dla fanów NA Doty była wygrana nowej drużyny  Team Onyx, która pokonała faworytów takich jak  compLexity czy  Team NP. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć radość tego nietypowego składu –  mason DeMoN BuLba DuBu oraz  Abed.

Zwycięzcą południowoamerykańskich kwalifikacji okazali się Brazylijczycy ze składu [flag country=br] SG e-sports. Kiev Major będzie dla nich pierwszym turniejem tego kalibru, więc trudno się dziwić ich ekscytacji.

Ostatnią reakcją, którą możemy zobaczyć jest  BurNIng  Invictus Gaming. Jak to zwykle bywa przy chińskich drużynach – i tym razem jest głośno, więc polecam przyciszyć głośniki 😉

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ