Wydarzenie organizowane pod merytoryczną opieką znanego streamera Niklasa [flag country=se] Wagamama Högströma odbędzie się pomiędzy 4. a 10. czerwca w malowniczym Alvesta, na południu Szwecji.

Ideą przewodnią nowego projektu Szweda jest dostarczenie możliwości intensywnego, bezpośredniego treningu amatorom Dota 2, niezależnie od ich obecnego poziomu umiejętności. Na czas obozu uczestnicy zostaną podzieleni na pięcioosobowe zespoły, zgodnie z ich wiedzą i doświadczeniem w grze, które to będą pełnić funkcję „klas” na zajęcia z prograczami.

Dokładna tematyka zajęć nie jest jeszcze znana, ale coraz bardziej klaruje się kadra nauczycielska. Na ten moment poza Niklasem potwierdzonymi trenerami są Mathis [flag country=de] Jabbz  Friesel oraz Jamal [flag country=de] Blazemon Sohail (obaj obecnie w Penta Sports). W filmie przedstawiającym idee całego projektu, (który możecie zobaczyć tutaj) Szwed zapowiedział także możliwość pojawienia się na miejscu graczy [flag country=se] Alliance.

Dodatkowo, w przypadku znużenia graniem, myśleniem i oddychaniem Dota 2, do użytku gości obozu będzie oddane sporo form ruchowego i intelektualnego relaksu w postaci boiska do siatkówki, gier planszowych czy kilku generacji konsol.

Gdzie można zapisać się na owe przedsięwzięcie i jakie są koszta takiego pobytu? Oficjalną stronę wydarzenia znajdziecie tutaj. W zakładce booking możecie zapoznać się z ofertą cenową, która niewątpliwie nie jest skierowaną do przeciętnego polskiego portfela (koszt kilkudniowego pobytu to około ~€1250), ale z pewnością jest to godny rozważenia wyjazd dla osób, które na takowy wydatek mogą sobie pozwolić.

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ