Po niespełna miesięcznej grze „na swoim” najlepsza polska drużyna Dota 2 dołącza do nowej organizacji. Od dziś Panowie z [flag country=pl] LDI będą reprezentować barwy Team Singularity – dynamicznie rozwijającego się gamingu z Danii.

Team Singularity powstało w 2016 roku, wspierane przez prywatnych inwestorów. Oczkiem w głowie organizacji jest drużyna CS:GO, która bardzo dynamicznie pnie się w rankingach (według HLTV.org znajduje się w najlepszej dwudziestce świata), a oprócz niej w barwach SG znajdują się dwie drużyny Overwatch.

Inwestycja w Let’s Do It jest kolejnym krokiem rozwoju gamingu. Wedle poczynionych ustaleń kontrakty mają obowiązywać do końca 2017 roku, a start gry w nowych barwach ma miejsce się w Poznaniu – gdzie chłopaki trenują w OFF-MODE Gaming House (tam, gdzie przed kwalifikacjami do Majora gościło B)ears). Debiut w nowych barwach już dziś – o 15:00 w ramach otwartych kwalifikacji do EPICENTER #2.

Treningowi w Poznaniu przyświeca konkretny cel – kwalifikacje do ZOTAC Masters Cup, które odbędą się w przyszły weekend, a gra toczyć się będzie o wyjazd na Tajwan. Więcej szczegółowych informacji wkrótce!

Skład Team Singularity:

  • [flag country=pl] Michał `Nisha` Jankowski (mid)
  • [flag country=pl] Natan `Exotic_Deer` Michalewicz (carry)
  • [flag country=pl] Paweł `Patos` Naruszewicz (offlane)
  • [flag country=pl] Rafał `eL lisasH` Wójcik (support) – kapitan
  • [flag country=pl] Jakub `kacor` Kocjan (support)
  • [flag country=de] David `DrunKin` Pella – manager

Kilka przydatnych linków:

Ogłoszenie na stronie Red Bull esports
Fanpage gamingu Team Singularity
Polski fanpage drużyny Dota 2
Witryna organizacji

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ