Kolejna udana impreza LANowa za nami! Ostatnie cztery dni spędziliśmy w Nadarzynie pod Warszawą gdzie mogliście zobaczyć twarze zrzeszone pod szyldem Dota2.pl. Przez pierwsze dwa dni nasze stoisko było otwarte dla każdego chętnego – kto chciał mógł zagrać w popularne UMSy, albo zapoznać się z Dotą 2. Co bardziej odważni stanęli w szranki w dwóch turniejach 1v1 gdzie do wygrania były atrakcyjne upominki w postaci sprzętu komputerowego.

Oczywiście gwoździem programy był LANowy finał naszego turnieju 5v5. W Nadarzynie pojawiły się cztery najlepsze drużyny eliminacji:

  • [flag country= pl] Pluszowe Misie: m3f, tadek40%, Kras, Pieters, Fel i Pe
  • [flag country= pl] Lucky Boys: ZacktaN-, zak, BluRay, Sharack, Nemerianos
  • [flag country= pl] Torcik Torcikiem: Papkins, mnick, Infi, Cor Kalom, Double G
  • [flag country= pl] ATN Young: Fey, FRN, TimeForShots, Molex, LionsAreOrange

W sobotę rozegraliśmy trzy spotkania BO3. Nie był to zdecydowanie dobry dzień dla Pluszowych Misi, którzy dwukrotnie musieli uznać wyższość swoich rywali odpadając ostatecznie bez wygranej mapy.

Niedziela z kolei okazała się dniem bardzo wyrównanej rywalizacji, co jak to na LANach bywa poskutkowało drobnym poślizgiem czasowym. Ostatecznie w wielkim finale spotkały się ekipy Torcik Torcikiem i ATN Young. Po pełnych trzech mapach górą okazali się Ci drudzy, a na szczególną uwagę zasługuje ich midder Fey, który rozegrał fantastyczny turniej.

W tym miejscu Dota2.pl chciałaby serdecznie podziękować wszystkim graczom którzy brali udział w tym wydarzeniu oraz widzom, zarówno tym na miejscu jak i przed „telewizorami”. Wielkie dzięki, że byliście z nami w ten weekend i do zobaczenia na następnym naszym evencie, może nawet szybciej niż się spodziewacie ;)…

Zwycięska ekipa: Fey, TimeForShots, LionsAreOrange, Molex, FRN

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ