Z nieskrywaną przyjemnością ogłaszamy powrót jednego z naszych najznamienitszych projektów; Pietruszka Cup 2.0 rusza już w ten weekend!

Po ponad rocznej przerwie, powraca kultowy, znany Wam formatem, turniej Pietruszka Cup, który po raz pierwszy będzie walką nie tylko o rzeczoną pietruszkę! Tym razem, oprócz pucharka na forum, chwały i sławy do puli nagród dorzuci się sponsor – w tej edycji gra z nami producent najwyższej jakości peryferiów gamingowych – SteelSeries.

podkładki SteelSeries QcK+ Limited

podkładki SteelSeries QcK

zestaw gadżetów od SteelSeries

Z okazji inauguracji takiego wydarzenia w minioną niedzielę odbył się showmatch, w którym zmierzyły się drużyny najpiękniejszych graczy, prowadzone przez Wojtka aka raveczka oraz znanego wszystkim SingSinga – w towarzystwie ośmiu przepięknych niewiast.

Turniej otwarty jest dla wszystkich chętnych, będzie odbywał się w formie cyklicznej – planujemy jedno widowisko na miesiąc. Zapisy będą otwierane w tym samym tygodniu, w którym odbywać się będą rozgrywki. Format turnieju to klasyczna drabinka pojedynczej eliminacji BO1, aż do półfinałów, które tak jak i finały, rozgrywane będą w formacie BO3. Pierwsze zmagania – już w tę niedzielę, 16 lipca o godzinie 14:00.

Zapisy ruszają w środę – śledźcie uważnie naszą stronę, pojawi się na niej specjalny link do formularza!

Zatem nie czekajcie – zbierajcie drużyny, trenujcie – i widzimy się w niedzielę!

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ