Najlepsza polska drużyna Dota 2 dziś znów zmienia swoje barwy. Pod koniec kwietnia, krótko po rozstaniu z ATN skład prowadzony przez Rafała „eL lisasH” Wójcika dołączył do rozwijającego się duńskiego klubu – Team Singularity. Współpraca ta z dniem dzisiejszym dobiegła końca.

Oświadczenie LDI (Fanpage Let’s Do It):
Nasz zespół rozstaje się z dotychczasową organizacją – Team Singularity. Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność dla całej organizacji Singularity, naszego byłego managera Davida Pella oraz CEO CEO Atle Stehouwer, którzy wspierali nas w trakcie naszej współpracy. Każda drużyna z pewnością doceni grę w Waszych barwach.

Dołączyliśmy do Team Singularity pod koniec kwietnia, na krótko po rozstaniu z naszą poprzednią organizacją. Pomimo nieszczęśliwego zakończenia i braku awansu na TI7 mamy za sobą dobry sezon z kilkoma niezłymi rezultatami. Z myślą o sezonie 2017/2018 zdecydowaliśmy się skorzystać z innych szans, które pojawiły się na naszej drodze. Chcielibyśmy potwierdzić, że nasz skład nie uległ żadnym zmianom. Do czasu kolejnych ogłoszeń będziemy występować pod naszą pierwotną nazwą – Let’s Do It.

Oświadczenie CEO Team Singularity – Atle Stehouwera – w języku angielskim możecie znaleźć tutaj. Wartym wyróżnienia z jego oświadczenia fakt, że drużyna trafi do nowej organizacji, której warunkom SNG w tym momencie nie potrafiło sprostać. Nam pozostaje jedynie czekać na kolejne informacje od zespołu.

Skład Let’s Do It:

  • Michał „Nisha” Jankowski
  • Natan „Exotic_Deer” Michalewicz
  • Paweł „Patos” Naruszewicz
  • Jakub „Kacor” Kocjan
  • Rafał „eL lisasH” Wójcik (kapitan)

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ