[flag country=dk] Troels Lyngholt „Synderen” Nielsen to bardzo rozpoznawalna postać na scenie Dota 2. Znany głównie ze swego głosu i pełnienia funkcji analityka/castera na największych eventach Duńczyk, po raz kolejny spróbuje swoich sił jako kapitan i kilka dni temu ogłosił jeszcze jedno podejście do walki o najwyższe trofea.

O ile jako komentator Synderen należy do jednych z najbardziej rozchwytywanych postaci na rynku, o tyle jego kariera gracza nie obfitowała w wielkie sukcesy. W ciągu prawie 10 lat (!) grania jego największym osiągnięciem pozostaje wygranie z [flag country=eu] Escape Gaming $103,000 za miejsca 13-16 na zeszłorocznym The International.

Kto tym razem spróbuje wbrew rzeszy prześmiewców powalczyć o przyszłoroczne TI? Dobrzy znajomi; poza Troelsem człon drużyny będzie stanowić trójka Szwedów, którzy jeszcze w zeszłym sezonie grali razem w [flag country=se] Alliance; [flag country=se] Adrian „Era” Kryeziu, [flag country=se] Jonas „jonassomfan” Lindholm oraz [flag country=se] Simon „Handsken” Haag. Trzeba jednak zdecydowanie przyznać, że niestety dla fanów [A] zdecydowanie nie był to okres świetności zespołu. Niewątpliwie najbardziej intrygującą personą w nowym teamie będzie jego midder, debiutujący na profesjonalnej scenie dziewiętnastoletni [flag country=jo] HZMagE-, o którym poza jego MMR (8000+) nie wiadomo niemal nic.

Historia każe wątpić w ewentualny sukces nienazwanej jeszcze drużyny, ale życzymy Troelsowi by w końcu mógł powiedzić: „Synderen was right”.

 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ