Fani [flag country=us] Evil Geniuses zdecydowanie nie będą mieli jutro powodów do świętowania – ich ulubieńcy, po bardzo zaciętym meczu polegli przeciwko jednej z najlepszych drużyn Państwa Środka ostatnich miesięcy – [flag country=cn] Newbee.

Początek BO3 pomiędzy tymi dwoma zespołami zdecydowanie zwiastował zgoła odwrotny rezultat – pierwsza gra to popis [flag country=us] Universe na Pugnie, który umożliwił swoim drużynowym core’om na całkowitą dominację Chińczyków. Podstawione pod ścianą Newbee było tylko krok od eliminacji z turnieju, ale fantastyczny występ zaliczyli [flag country=cn] Sccc oraz [flag country=cn] Moogy, którzy w drugiej grze, po prawie 70 minutowym thrillerze doprowadzili do remisu i sprowadzili BO3 do jednej, decydującej mapy. W finalnym starciu od początku do końca górą byli Chińczycy, którzy wygrywając tę arcyważną serię zapewnili sobie awans do fazy pucharowej imprezy i prawo walki o $500,000 oraz 750 pro punktów kwalifikacyjnych!

Do wypełnienia pozostaje wciąż 4. – ostatni slot w półfinale ESL One Hamburg. O przywilej gry w finałowym dniu imprezy walczą obecnie [flag country=cn] Keen Gaming i najlepsza drużyna ostatnich miesięcy, mistrzowie TI7 – [flag country=eu] Team Liquid. Pierwsza gra zwiastuje arcyciekawą serię – zapraszamy do oglądania na twitch.tv/esl_dota2_pl!

Jutro ostatni dzień polskiej relacji z turnieju – start około 12:00!

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ