Takie informacje przekazuje się najprzyjemniej! Wczorajszy wieczór zdecydowanie należał do [flag country=pl] Team Kinguin, które wygrywając dwa kolejne mecze zapewniło sobie drugi w tym sezonie wyjazd na Minor Dota 2!

Turniejem na którym zobaczymy Polaków jest ósma edycja jednej z najbardziej nietypowym imprez na scenie – The Summit. Organizowany przez casterskie studio Beyond The Summit turniej wyrobił sobie markę imprezy, na której mimo sporych pieniędzy do wygrania atmosfera jest zdecydowanie bardzo wyluzowana, na zawodników czeka sporo atrakcji nie związanych z typowymi zawodami, a niemal każdy mecz jest komentowany przez gracza drużyny, która akurat ma wolne:

Niemniej, podobnie jak w przypadku większości Majorów, w Los Angeles, gdzie mieści się siedziba BTS zobaczymy osiem zespołów – dwa zaproszone i sześć zakwalifikowanych, a w puli nagród znajdzie się $300,000 oraz 300 pro punktów.

Wczorajszy tryumf [flag country=pl] KGN rozegrał się w dwóch aktach. Najpierw Polacy bardzo pewnie, 2:0 zrewanżowali się [flag country=eu] PENTA Sports za odniesioną dzień wcześniej porażkę. W BO5 decydującym o awansie na The Summit 8 ich rywalami było [flag country=eu] HellRaisers. W tym spotkaniu również nasi rodacy wiedli prym od początku do końca, przegrywając tylko jedną mapę – kiedy to ich przeciwnicy świetnie wyegzekwowali strategię opartą na splitpushu. Nie wystarczyło to jednak by odwrócić losy serii, która zakończyła się 3:1 dla naszych rodaków.

Nie znamy jeszcze dokładnego formatu imprezy, ale już teraz wiemy, że Team Kinguin w Los Angeles będziemy mogli oglądać już za miesiąc – pomiędzy 13., a 17. grudnia! Czekamy na kolejne TAKIE akcje:

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ