Po raz pierwszy w historii, w eliminacjach do międzynarodowego turnieju Dota 2 będziemy mogli kibicować aż dwóm rodzimym drużynom. Mowa tu oczywiście o [flag country=pl] Team Kinguin, które zostało zaproszone (obok [flag country=eu] Team Secret) do drugiego etapu wspomnianych kwalifikacji, oraz [flag country=pl] Silesian Earthshakers, które wygrało Faceit’owy Open Qualifier do turnieju!

Team Kinguin zapewne nie trzeba nikomu przedstawiać, ale warto wspomnieć kto wchodzi w skład Silesian Earthshakers:

  • [flag country=pl] Cor Kalom
  • [flag country=pl] Supreme
  • [flag country=pl] Papkins
  • [flag country=pl] Double G
  • [flag country=pl] Molex

Chłopaki z [flag country=pl] SES trafili do grupy B, wraz z [flag country=gr] mouseports, [flag country=eu] The Final Tribe oraz [flag country=eu] PENTA Sports. Najlepsza drużyna z tej czwórki (wraz z najlepszą drużyną grupy B) awansuje do drugiego etapu kwalifikacji, gdzie już czekają bezpośrednio zaproszone [flag country=pl] Team Kinguin oraz [flag country=eu] Team Secret. Zwycięzca regionalnych eliminacji wywalczy sobie prawo udziału w turnieju głównym Galaxy Battles II, gdzie jak przystało na turniej klasy Major do wygrania będzie $1,000,000 oraz 1500 pro punktów.

Pierwsze mecze europejskich rozgrywek zaplanowano na 24. listopada, wtedy też o godzinie 20:00 rozegrany zostanie pierwszy mecz SES – przeciwko mousesports.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ