Kilka godzin pozostało do startu fazy pucharowej rozgrywanego w Szanghaju Perfect World Masters. Na pierwszy dzień głównej części imprezy zaplanowano dwa ćwierćfinały i półfinał rozegrany pomiędzy zwycięzcami wcześniejszych meczy.

Rozgrywki rozpoczną się (o 3:00 czasu polskiego) od meczu nadspodziewanie dobrze radzącego sobie ze standinem w postaci [flag country=cn] CTY, [flag country=eu] Team Secret które zostało sparowane z [flag country=us] compLexity Gaming. Tuż po tej serii (o 7:00 czasu polskiego) na scenę wkroczy świetnie prezentujące się w grupie [flag country=cn] Vici Gaming (które zakończyło pierwszą fazę turnieju bilansem 6:2). Przeciwnikiem Chińczyków będzie azjatycki dream team w postaci [flag country=ph] Mineski. Ostatni jutrzejszy mecz zaplanowano na 11 rano czasu polskiego i wystąpią w nim zwycięzcy rozegranych wcześniej ćwierćfinałów.

Oczywiście wszyscy z niecierpliwością czekamy na występ [flag country=pl] Team Kinguin, ale na ich gry przyjdzie nam poczekać jeszcze nieco ponad 24h – pierwszy mecz Polaków zaplanowano na 7:00 w czwartek.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ