Wydarzenia z ostatnich dwóch dni potwierdziły, że wybór [flag country=ru] Vega Squadron nad [flag country=us]  compLexity jako rywala w pierwszej rundzie main eventu Perfect World Masters był słuszną decyzją. Z pierwszymi [flag country=pl] KGN wygrali wczoraj w pierwszej rundzie playoffów 2:1, Ci drudzy okazali się drużyną, która odprawiła naszych rodaków do domu.

Eliminacja Polaków z turnieju przebiegła w pełnych trzech grach. Co prawda Polacy na tle swoich przeciwników prezentowali się znacznie lepiej niż wczoraj w półfinałowym meczu przeciwko [flag country=cn] Newbee, ale trzeba przyznać że dziś to [flag country=us] compLexity było lepszą drużyną.

Nie powinno zmienić to jednak ogólnej oceny Polaków na Perfect World Masters. Na dobrą sprawę w ciągu ostatnich kilku dni [flag country=pl] KGN zaskoczyło wszystkich (może poza nimi samymi) wygrywając bardzo trudną grupę B, a następnie zajmując 6. miejsce w swojej pierwszej dużej międzynarodowej imprezie.

W walce o tryumf w Szanghaju wciąż liczą się cztery drużyny, które podzielą między sobą 300 punktów kwalifikacyjnych oraz lwią część z $300,000. Gracze [flag country=pl] Team Kinguin tymczasem mogą wracać do domu z podniesionym czołem i już myśleć o przygotowywaniu się do kolejnego Minora – The Summit 8, który zostanie rozegrany już w przyszłym miesiącu.

Drabinka przed finałowymi dniami Perfect World Masters przedstawia się następująco:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ