Polskie występy na Perfect World Masters za nami, ale to nie koniec emocji na dziś. O 20:00 czasu polskiego ruszy pierwsza faza eliminacji do przyszłorocznego Majora, który zostanie rozegrany w przyszłym roku na Filipinach – Galaxy Battles 2!

Drużyną, którą zobaczymy dziś w akcji jest [flag country=pl] Silesian Earthshakers, którzy wygrali otwarte kwalifikacje do eventu. Ich rywalami będą doskonale znani na europejskiej scenie wicemistrzowie zeszłorocznego Boston Major [flag country=gr] mousesports. Co prawda Grecy w ostatnich miesiącach dalecy są od mistrzowskiej formy, ale z pewnością jest to zdecydowany faworyt dzisiejszego spotkania.

Pierwsza faza grupowa w eliminacjach do GB2 rozgrywana jest systemem GSL, czyli tym który mogliśmy zobaczyć chociażby na ostatnim Majorze w Hamburgu.  W obu grupach znajdują się cztery drużyny, spośród których najlepsza awansuje do drugiej fazy. Polacy poza [flag country=gr] mousesports w swojej grupie trafili na [flag country=eu] PENTA Sports oraz [flag country=eu] Team Doggie, czyli dwa europejskie mixy walczące o dostanie się do tzw tier 1 drużyn

Jak Polacy zaprezentują się na tle silnych europejskich rywali? Czy możemy liczyć na kolejne polskie sukcesy? Pierwszy sprawdzian już dziś o 20:00!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ