Na dobrą sprawę, tylko jedna wygrana seria była potrzebna Polakom by zagwarantować sobie wyjazd do południowo-wschodniej Azji. Stało się tak dzięki bezpośredniemu zaproszeniu do drugiego etapu kwalifikacji, gdzie dwie najlepsze drużyny pierwszego etapu mierzą się z tymi zaproszonymi przez organizatorów (czyli [flag country=eu] Team Secret i [flag country=pl] Team Kinguin).

Cały drugi etap zostanie rozegrany dziś – jedno zwycięstwo gwarantuje udział w tzw Wild Card, czyli turnieju, który poprzedzi główną imprezę; dwa zwycięstwa gwarantują udział w samym Galaxy Battles 2. Polacy mają już za sobą pierwszy mecz, w którym 2:1 pokonali bardzo dobrze prezentujące się w kwalifikacjach [flag country=eu] Evil Corporation. Obecnie trwa drugie spotkanie, w którym [flag country=eu] Team Secret mierzy się z [flag country=eu] PENTA Sports.

Zwycięzca tego meczu zagra z [flag country=pl] Kinguin BO3 o udział w styczniowym Majorze. Lepszy zespół znajdzie się wśród 16 uczestników Galaxy Battles II, a przegrany zagra na Filipinach z [flag country=ru] Team Empire i dwoma lokalnymi drużynami o dwa ostatnie miejsca na głównym turnieju.

Start meczu [flag country=pl] Team Kinguin przewidziany jest na okolice godziny 19:00 – zapraszamy do wspólnego oglądania na twitch.tv/dota2pl!

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ