Tylko jednej wygranej gry zabrakło wczoraj, by fani [flag country=pl] KGN mogli już dziś świętować kolejny występ drużyny na Valve’owskim Minorze. Nie wszystko jednak stracone, gdyż dziś do zdobycia jest udział w czwartej edycji niemniej prestiżowej imprezy – SL & i-League Invitational.

W europejskich eliminacjach udział wzięło osiem drużyn, w grze wciąż pozostają trzy, a najlepsza z nich zapewni sobie wyjazd do Chin:

Pierwszy mecz odbędzie się już dziś o 17:00. Półfinałowym rywalem Polaków będzie [flag country=ru] Double Dimension, które powinno być dla [flag country=pl] KGN tylko rozgrzewką, jeżeli myślą oni o awansie na LANowy finał. Przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, iż „final bossem” europejskich klasyfikacji jest [flag country=eu] PENTA Sports, które w ostatnich dniach jest w szczytowej formie, m.in. wygrywając z [flag country=eu] OG 2:0, co zapewniło im wyjazd na ESL Genting  2018 (obok [flag country=eu] Planet Dog właśnie). Kwestię dzisiejszego awansu rozstrzygnie BO3, którego start przewidziano na 20:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ