Na scenie CIS do największej zmiany doszło w [flag country=ru] Vega Squadron. Zespół, który w 2015 roku wygrywał ESL One New York, przez cały 2017 zaliczył raptem jedno godne uwagi osiągnięcie – mowa o czwartym miejscu na DreamLeagu Season 7.

Obecnie skład [flag country=ru] Vegi zdaje się być w powijakach i ciężko wyrokować czy zespół będzie w stanie powrócić do dawnej świetności. Wraz z nastaniem nowego roku i końcem kontraktu, z organizacją pożegnała się jedna z ikon sceny CIS – [flag country=ru] Sergey Alexandrovich G Bragin. Dodając do tego przejście w stan inactive [flag country=ru] Vasily’a AfterLife Shishkina, w obecnym składzie [flag country=ru] Vega Squadron widnieją raptem trzy osoby, a są to:

  • [flag country=ua] Ilya ALOHADANCE Korobkin
  • [flag country=kg] Bakyt Zayac Emilzhanov
  • [flag country=ua] Semion CemaTheSlayer Krivulya

Zmianę w składzie zanotowało także [flag country=kr] Immortals, reprezentujące swoją organizację w regionie północnoamerykańskim. Z [flag country=kr] IMT pożegnał się grający rolę offlanera [flag country=kr] Sang-Don FoREv Lee. Jak dotąd w trwającym sezonie 2017/2018 koreański skład zdobył tylko 30 punktów kwalifikacyjnych, co z pewnością nie jest wynikiem zadowalającym tak znaną w innych grach markę jak [flag country=kr] IMT. Nagłe odejście [flag country=kr] FoREva z pewnością będzie przeszkodą, która z dwóch powodów utrudni poprawienie tego stanu rzeczy. Pierwszy z nich to bardzo mała ilość grających profesjonalnie Koreańczyków, którzy potencjalnie mogliby uzupełnić powstałą w zespole dziurę, druga to bardzo mała ilość czasu jaka została do kolejnych kwalifikacji eventów z cyklu ProCircuit.

Obecny, niepełny skład [flag country=kr] Immortals prezentuje się następująco:

  • [flag country=kr] Kim QO Seon-Yeob
  • [flag country=kr] Pyo MP Noa
  • [flag country=kr] Kim Febby Yong-min
  • [flag country=kr] Kim DuBu Duyoung
ŹRÓDŁOGosu Gamers
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ