Rozpoczęte wczoraj eliminacje potrwają jeszcze dwa dni. W walce o udział w katowickiej imprezie stanęło 12 zespołów (cztery z otwartych kwalifikacji, cztery zaproszone do pierwszej rundy i cztery zaproszone do drugiej rundy). Polacy dzięki dobrej dyspozycji jaką ostatnio prezentowali otrzymali zaproszenie najlepszego typu – bezpośrednio do ćwierćfinału imprezy. Sami organizatorzy turnieju zadecydowali, że aż dwie drużyn z naszego regionu awansują na LANowy finał.

By wziąć udział w imprezie Team Kinguin musi wygrać dwa kolejne mecze, pierwszy z nich już dziś o 17:00. Przeciwnikiem naszych rodaków będzie Team Doggie, europejski mix w którym obecnie gra znany m.in. ze swego świetnego Magnusa Arise. Dotychczas Polacy już kilkukrotnie zmierzyli się ze swoimi dzisiejszymi rywalami, jak dotąd nie ulegając im ani razu!

Gorąco trzymamy kciuki za podtrzymanie tej passy i zapraszamy was do wspólnego oglądania oficjalnej polskiej relacji z tego spotkania, która już o 17:00 rozpocznie się na – twitch.tv/esl_dota2_pl!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ