Rozpoczęte wczoraj eliminacje potrwają jeszcze dwa dni. W walce o udział w katowickiej imprezie stanęło 12 zespołów (cztery z otwartych kwalifikacji, cztery zaproszone do pierwszej rundy i cztery zaproszone do drugiej rundy). Polacy dzięki dobrej dyspozycji jaką ostatnio prezentowali otrzymali zaproszenie najlepszego typu – bezpośrednio do ćwierćfinału imprezy. Sami organizatorzy turnieju zadecydowali, że aż dwie drużyn z naszego regionu awansują na LANowy finał.

By wziąć udział w imprezie [flag country=pl] Team Kinguin musi wygrać dwa kolejne mecze, pierwszy z nich już dziś o 17:00. Przeciwnikiem naszych rodaków będzie [flag country=eu] Team Doggie, europejski mix w którym obecnie gra znany m.in. ze swego świetnego Magnusa [flag country=ro] Arise. Dotychczas Polacy już kilkukrotnie zmierzyli się ze swoimi dzisiejszymi rywalami, jak dotąd nie ulegając im ani razu!

Gorąco trzymamy kciuki za podtrzymanie tej passy i zapraszamy was do wspólnego oglądania oficjalnej polskiej relacji z tego spotkania, która już o 17:00 rozpocznie się na – twitch.tv/esl_dota2_pl!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ