Po trzech dniach zmagań w dwóch grupach, nadeszła pora na fazę playoff ESL One Genting 2018.  W dalszych rozgrywkach zobaczymy najlepsze sześć, z szesnastu zespołów jakie wzięły udział w rywalizacji. Zwycięzcy obu grup zapewnili sobie już miejsce w półfinałach, a wicemistrzowie górnej drabinki wraz ze zwycięzcami dolnej zagrają pomiędzy sobą mecze ćwierćfinałowe.

W grupie A bezsprzecznie rewelacyjną formą popisało się [flag country=eu] Team Secret, które nie oddało nawet jednej gry swoim przeciwnikom, deklasując całkowicie swoją konkurencję, w tym m.in. [flag country=ru] Virtus.pro.

W grupie B byliśmy świadkami rematchu finału TI7. Także i tym razem lepsze okazało się [flag country=eu] Team Liquid, ale [flag country=cn] Sccc i spółka tanio skóry nie sprzedali, dostarczając fanom Dota 2 emocjonującego widowiska.

W piątek zobaczymy co prawda tylko dwa spotkania BO3, ale tym razem godziny będą zdecydowanie bardziej przyjazne dla naszej strefy czasowej – start pierwszego meczu zaplanowano na ósmą rano czasu polskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ