Eliminacja Polaków przebiegła w dwóch aktach. Pierwszy z nich miał miejsce drugiego dnia turnieju, kiedy to w swoim pierwszym meczu przegrali 0:2 z [flag country=ph] Mineski. O ile w pierwszej grze rywale pokazali się ze znacznie lepszej strony niż [flag country=pl] KGN, o tyle ich przegrana w drugiej grze była dość zaskakująca. Rzadko bowiem w Dota zdarza się by zespół był wstanie przez ponad 30 minut bronić się przed atakami rywali wspartymi przez Mega Creepy i ostatecznie wygrać (!), a właśnie ta sztuka udała się [flag country=my] Mushiemu i spółce.

Porażka zmusiła Polaków do grania tzw. meczu eliminacyjnego, gdzie ich rywalem było [flag country=ru] Empire. Rozegrane w sobotę rano spotkanie było bardziej wyrównane, bo zakończyło się wynikiem 1:2, ale szczególnie w trzeciej grze rywale prezentowali się znacznie solidniej od naszych rodaków, co ostatecznie pozwoliło im zagrać o awans z grupy przeciwko [flag country=ph] Mineski właśnie.

W Chinach do rozegrania zostały tylko trzy serie: dwa półfinały i wielki finał imprezy. Zwycięstwo warte jest $135,000 oraz 150 pro punktów, a w niedzielę powalczy o nie iście wyborny skład:

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ