Po raz drugi z rzędu mistrzowie zeszłorocznego TI  wystąpili w finale turnieju klasy Minor. Tydzień temu, po arcyciekawej serii, musieli uznać wyższość [flag country=cn] Newbee. Szansę na powtórkę z rozrywki zostały przekreślone w niedzielę przez [flag country=cn] LGD Gaming, które w półfinale wyeliminowało swych rodaków zapewniając sobie szansę gry o $135,000 i 150 punktów kwalifikacyjnych.

W kluczowych momentach Chińczycy byli jednak bardzo dalecy od wykorzystania tej szansy. Poza drugą grą, w której wygrali w imponujący sposób, w niecałe dwadzieścia minut, wszystkie pozostałe gry przebiegły pod dyktando [flag country=eu] Liquid, które całą serię zamknęło wynikiem 3:1, dopisując tym samym kolejne trofeum do swojej imponującej listy osiągnięć.

Obu finalistów, a także pozostałą dwójkę półfinalistów – [flag country=cn] Newbee oraz [flag country=ph] Mineski zobaczymy już pod koniec lutego na ESL One Katowice, które zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kilka atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy ;).

Końcowa klasyfikacja StarLadder & i-Leauge Invitational Season 4:

  • 1. [flag country=eu] Team Liquid $135,000 150 pro punktów
  • 2. [flag country=cn] LGD Gaming $60,000 90 pro punktów
  • 3.-4. [flag country=cn] Newbee / [flag country=ph] Mineski $30,000 30 pro punktów
  • 5.-6. [flag country=us] compLexity Gaming / [flag country=ru] Team Empire $15,000
  • 7.-8. [flag country=pe] Infamous / [flag country=pl] Team Kinguin $7,500
ŹRÓDŁOTwitter StarLadder
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ