Ostatnie kilka dni na scenie CIS upłynęło pod znakiem zawirowań kadrowych pomiędzy dwoma najważniejszymi markami regionu, [flag country=ru] Virtus.pro i [flag country=ua] Na’Vi. Dziś, na kilka godzin przed upływającym o północy (z 5. na 6. lutego), ostatecznym terminem zgłaszania drużyn, poznaliśmy pełną piątkę reprezentującą organizację, która wygrała TI1.

Uformowanie składu [flag country=ua] Natus Vincere na resztę sezonu przebiegło w dwóch aktach. Najpierw [flag country=ru] Rodjer, uważany za jedną z lepszych „czwórek” w regionie, odszedł do [flag country=ru] Virtus.pro, a w zamian do ukraińskiego teamu dołączył [flag country=ua] Lil, grający wcześniej w [flag country=ru] VP właśnie. Wymianie tej towarzyszyło sporo emocji i komentarzy: co na ten temat miał do powiedzenia CEO Ukraińców możecie zobaczyć tutaj, a tutaj kilka notatek z tego. co o tym transferze powiedziała druga strona, kapitan [flag country=ru] VP – [flag country=ru] Solo.

Dwa dni później  ze składem [flag country=ua] Na’Vi pożegnał się ówczesny kapitan zespołu – [flag country=ru] SoNNeiko, a jako powód tego ruchu podano problemy z współpracą pomiędzy zawodnikami. Osobą która dziś wypełniła ostatnią lukę w składzie popularnego ukraińskiego teamu jest [flag country=rs] Nikola LeBron Popović. Serb na profesjonalnej scenie gra ponad dwa lata, ale na swoim koncie nie ma jeszcze spektakularnych osiągnięć – jego największa dotychczasowa wygrana to $4,500 za czwarte miejsce w Russian e-Sports Cup 2017 (ręka do góry kto słyszał o tym turnieju).

Nikoli nie można odmówić jednak doświadczenia, w swojej karierze grał w kilku zespołach, które walczyły w tzw europejskim tier 2, a także standinował już kiedyś w [flag country=ua] Natus Vincere właśnie. Już za kilka dni odświeżone [flag country=ua] Na’Vi zbierze się w Kijowie na bootcampie, a w ostatni weekend lutego zobaczymy skład tej legendarnej organizacji w Katowicach, na ESL One.

Obecny skład [flag country=ua] Natus Vincere na sezon 2017/2018:

  • [flag country=ua] Vladislav Crystallize Krystanek (pozycja 1)
  • [flag country=ua] Danil Dendi Ishutin (pozycja 2)
  • [flag country=ua] Victor GeneRaL Nigrini (pozycja 3)
  • [flag country=ua] Ilya Lil Ilyuk (pozycja 4)
  • [flag country=rs] Nikola LeBronDota Popovic (pozycja 5)

 

 

 

ŹRÓDŁOnavi.gg
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ