Tegoroczne głosowanie z okazji PDA musiało niestety zadowolić się mniejszym zainteresowaniem, ale trudno się dziwić – w końcu dopiero po raz pierwszy mamy swojego własnego Majora w Katowicach. Niemniej, przejdźmy do tegorocznych zwycięzców:

  • Najlepszy polski core 2017 roku:

Po raz drugi z rzędu bezkonkurencyjny okazał się  Nisha. Swych konkurentów wyprzedził o kilka długości, ale zgodnie przyznajemy – przegrać z Nishą to żaden wstyd.

  • Najlepszy polski support 2017 roku:

Tu również możemy mówić o obronie tytułu. Podobnie jak przed rokiem w tej kategorii wygrał Kacor , który zdobył niemal połowę wszystkich głosów. Tuż za nim kolega z drużyny – eL lisasH. Po piętach deptał mu Molex, który mamy nadzieję dostarczy wraz z drużyną  więcej powodów do pisania w tym roku.

  • Największy postęp wśród graczy w 2017 roku:

Także i tym razem złoto trafia do jednego z Pingwinów – mowa o Patosie, który o włos wyprzedził zeszłorocznego zwycięzce – Feya.

  • Najlepszy polski turniej 2017 roku:

Tym razem najbardziej doceniliście Polish Dota 2 League w wydaniu warszawskim. Z naszej strony szczególnie dziękujemy za głosy uznania w kierunku Good Game Expo 2017, w tym roku postaramy się jeszcze bardziej!

  • Największy wpływ na rozwój sceny 2017:

Tu zwycięzca jest najbardziej zdecydowany – manager KGN, oraz patron całego dota2.pl – mr0, który zdobył więcej głosów niż pozostali kandydaci razem, gratulujemy!

  • Najlepszy Stream 2017:

Kandydatów w tej kategorii było sporo, i każdy z nich został doceniony choć raz. Najbardziej jednak w 2017 przypadł wam do gustu eL lisasH, który minimalnie wyprzedził zeszłorocznego zwycięzcę – SiekTV.

  • Najlepszy komentator 2017:

Pierwsze miejsce na pudle zajął związany z dota2.pl shiru, a tuż za nim uplasowali się mr0 i Bandit. Nie sprawdziły się nasze przewidywania sprzed roku – Skrzydlaty nie powalczył o zwycięstwo, mimo iż także i tym razem nie przeszedł niezauważony.

  • Najlepsza drama 2017:

Po raz kolejny punkty dla eL lisasH, który swoją „inwokacją” wpisał się w historię polskiej Dota, choć chyba niezbyt chlubnie. Kto nie wie o co chodzi musi poszukać sam, nie wypada nam cytować.

  • Osobistość roku 2017

Kolejne zwycięstwo dla managera Pingwinów – mr0, którego praca zdaje się być przez Was wysoko oceniana, oby tak dalej.

To wszystkie kategorie jakie przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że ten rok spełni pokładane w nim przez nas oczekiwania i złotymi zgłoskami wpisze się w historię Dota 2 w naszym kraju, trzymamy kciuki ;).

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ