W świetle nie najlepszych wyników [flag country=pl] Kinguin z ostatnich tygodni, sporo fanów miało obawy co do ich formy na ESL One Katowice. W praktyce jednak, Polacy, nie dość że wygrali z utytułowanym rywalem, to dokonali tego po świetnej grze, narzucając swój styl od początku do końca gry przeciwko [flag country=cn] Newbee. Oczywiście jedna wygrana „wiosny nie czyni”, ale sposób w jaki KGN rozprawiło się z Chińczykami niewątpliwie napawa optymizmem.

Kolejny mecz Pingwinów już dziś, w środę, o godzinie 19:00. Tym razem ich przeciwnikiem będzie znacznie gorzej prezentujący się w tym sezonie zespół, reprezentujące region SEA, [flag country=my] Fnatic. Oczywiście nie należy lekceważyć [flag country=ca] Envyego i spółki, szczególnie po ich dobrej grze vs [flag country=ua] Na’Vi, ale z pewnością możemy mieć nadzieję na dobry wynik. Tak jak i we wtorek, tak i dziś zapraszamy na współtworzoną przez nas relację na twitch.tv/esl_dota2_pl.

Z pierwszym polskim Majorem już pożegnały się dwa zespoły – [flag country=ru] Effect oraz [flag country=us] compLexity Gaming, a jutro do tego grona dołączy kolejna czwórka. Polaków z kolei jedno zwycięstwo dzieli od awansu do fazy playoff, który wywalczyć mogą już w środowy wieczór!

ŹRÓDŁOZdjęcie
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ