Bardzo niewiele brakowało by Polacy mieli zagwarantowany występ w Spodku. Co prawda mecz przeciwko rywalom z regionu SEA zaczął się od ich miażdżącego zwycięstwa, ale [flag country=pl] KGN szybko się pozbierało, wyrównując wynik na 1:1. W rozstrzygającej grze Pingwiny powoli wypracowywały przewagę nad przeciwnikami, ale seria niefortunnych zdarzeń, zapoczątkowana przez Aegis snatch w wykonaniu middera przeciwników, [flag country=ph] Abeda pozbawiła ich szans na ostateczny tryumf.

Oczywiście nie oznacza to końca udziału Polaków w turnieju – już dziś około południa czeka ich kolejny mecz vs [flag country=us] Evil Geniuses. Jeżeli gwiazdorski skład z NA ulegnie naszym rodakom, kwestia awansu do ćwierćfinałów imprezy rozstrzygnie się w ostanim spotkaniu dolnej części drabinki, przeciwko zwycięzcy bratobójczej walki pomiędzy [flag country=cn] Newbee, a [flag country=cn] LGD Gaming.

Poznaliśmy również pierwsze cztery drużyny, które na pewno zagrają w fazie playoff, a jeszcze dziś poznamy pierwszych półfinalistów. Top 4 imprezy zapewni sobie bowiem zwycięzca spotkania pomiędzy [flag country=cn] Vici Gaming a [flag country=ru] Virtus.pro oraz lepszy z pary [flag country=eu] Team Secret vs [flag country=my] Fnatic.

Po raz kolejny, przez cały dzień będziecie mogli oglądać polską relację z turnieju, pod adresem twitch.tv/esl_dota2_pl, a na jej rozpoczęcie mecz pomiędzy [flag country=pl] Team Kinguin,a [flag country=us] Evil Geniuses!

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ