Jak zapewne pamiętacie, w lutym odbył się, przy współpracy z MSi, sezon #0 naszej ligi dota2.pl. 20 drużyn zmierzyło się ze sobą aby wyłonić osiem najlepszych które awansowały do fazy pucharowej.

W ramach tego projektu mamy zaszczyt ogłosić kolejny sezon ligi, zwany sezonem #1. Wszystkie zapisane drużyny będą miały szanse zmierzyć się z rówieśnikami na swoim poziomie, ponieważ od tego sezonu wprowadzamy regularny system ligowy.

Drużyny zostaną podzielone na dywizje, gdzie najlepsze z nich będą walczyć między sobą w pierwszej dywizji, a pozostałe zostaną rozstawione w drugiej lub niższych dywizjach. Ma to na celu wprowadzenie wyrównanego poziomu rozgrywek dla każdego.

W porównaniu do poprzedniego sezonu, mecze ligowe będą rozgrywane we wtorki i czwartki, a każda drużyna rozegra mniej więcej jeden mecz tygodniowo. Pod koniec fazy grupowej zwycięskie drużyny z drugich i niższych dywizji będą miały szanse awansować w tak zwanych barażach, gdzie zmierzą się odpowiednio z najgorszymi drużynami z wyższej dywizji, a najlepsza dwójka zmierzy się w finale o tytuł mistrza ligi dota2.pl.

Zapisy do sezonu #1 będą otwarte do niedzieli, 18.03 do godziny 20:00, formularz do zapisów znajdziecie na naszej stronie liga.dota2.pl.

Zapraszamy do udziału!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ