Niedziela zapowiada się na bardzo pracowity dzień dla Pingwinów, bo w akcji zobaczymy ich co najmniej dwukrotnie. Na pierwszy ogień pójdzie EPICENTER XL Madness Qualifier, gdzie Polacy dotarli do top 4. Najlepszy zespół spośród tej czwórki zagwarantuje sobie udział w EPICENTER XL, czyli rozgrywanym na początku maja w Moskwie turnieju klasy Major.

By tam pojechać Polacy muszą wygrać dwa spotkania (oba BO1!). Ich pierwszym rywalem będzie Going In, czy dawne PENTA Sports – rywal z którym jak sami zapewne kojarzycie Pingwiny radzą sobie dość dobrze. Jeżeli i tym razem uda im się wygrać o wyjazd na LAN zagrają ze zwycięzcą serii pomiędzy dwoma zespołami ze wschodu – Vega Squadron i FlyToMoon. Trzymajcie mocno kciuki za ten awans, z pewnością jest on na wyciągnięcie ręki – czy się uda zobaczycie na naszej transmisji – start pierwszego meczu już około 13:00 na twitch.tv/dota2pl.

To jednak nie koniec atrakcji na dziś. Kilka godzin później Team Kinguin ponownie zagra o wyjazd na prestiżową imprezę. O 19:00 Polacy zmierzą się z Alliance w półfinale eliminacji do StarLadder ImbaTV Invitational #5. W przypadku zwycięstwa kwestia wyjazdu do Kijowa rozstrzygnie się jutro, w poniedziałek, w meczu przeciwko Mad Lads. Także i ten mecz zobaczycie na twitch.tv/dota2pl. Bądźcie dziś z nami, bo będzie się działo!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ