Tylko dwa dni pozostały do zakończenie tegorocznej edycji Dota 2 Asia Championship. W walce o trofeum, $370,000 i 750 punktów DPC wciąż liczy się sześć zespołów, w tym dwa reprezentujące gospodarzy.

W zdecydowanie najlepszej sytuacji są Mineski i LGD Gaming, które zagrają w finale górnej drabinki, gwarantując sobie tym samym miejsce w top 3 turnieju. Poza nimi w grze o zwycięstwo nadal pozostają cztery zespoły w dolnej drabince:  Vici Gaming, Virtus.pro, Team Liquid oraz TNC Pro Team.

Już jutro rano stawka ta zmniejszy się o połowę, a w sobotę zostaną rozegrane ostatnie dwa mecze: finał dolnej drabinki i wielki finał całego turnieju, który zaplanowano na sobotę około 9 rano czasu polskiego.

Poza regularną rywalizacją na uwagę zasługuje rozegrany dziś turniej 1v1. Jego zwycięzcą, podobnie zresztą jak w zeszłym roku, został Paparazi灬, który na swojej drodze do obronienia tytułu pokonał kolejno trzech świetnych zawdoników: Sylara, Somnus丶Ma oraz MidOnea w wielkim finale. Poza oczywistymi powodami do zadowolenia i „bragging rights” Zhang Chengjun za swój wyczyn otrzymał $4,700.

ŹRÓDŁOZdjęcie
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ