Polacy z KGN stoją przed kolejną szansą na występ w turnieju klasy Major. Jedynym warunkiem, by po raz kolejny polecieli do Szanghaju, jest wygranie ostatniego meczu kwalifikacyjnego do China Dota 2 Supermajor, w którym ich przeciwnikiem będą Szwedzi z The Final Tribe.

Po bolesnej porażce 0:3 poniesionej kilka dni temu przeciwko final bossowi większości europejskich kwalifikacji – OG, dzisiejszy mecz zapowiada się na nieporównywalnie łatwiejszy. Co prawda Szwedzi w swoim rodzimym regionie radzą sobie zupełnie przyzwoicie, ale bez wątpliwości jest to przeciwnik zdecydowanie niższej klasy niż światowa czołówka. W tym sezonie TFT raz wzięło udział w imprezie Pro Dota Circuit (6. miejsce na GESC:Indonesia), a dodatkowo wygrali kwalifikacje na zbliżający się GESC:Thailand.

Mecz pomiędzy KGN a TFT będzie mieć formę BO2, w przypadku zwycięstwa jednej z drużyn poleci ona do Chin, a remis wymusi dogrywkę, która zostanie rozegrana dzień później, w środę. Czy faktycznie Szwedzi okażą się być w zasięgu Polaków? Serdecznie zapraszamy na transmisję z tego spotkania, którą na twitch.tv/dota2pl poprowadzi dla Was luk, start o godzinie 18.

ŹRÓDŁOFacebook Team Kinguin
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ