1371303_452104718243807_1751963793_n

Zbierzcie drużynę, podejmijcie wyzwanie i walczcie w turnieju lanowym 5 vs. 5 Dota 2 „Feel like a Pro” organizowanym przez PvP.net.pl, przy współpracy z Poznań Game Arena. Całe wydarzenie będzie miało miejsce 20 października podczas kolejnej odsłony PGA, przy ulicy Głogowskiej 14.

Swoje drużyny będziecie mogli zapisać na miejscu od godziny 9:00 w niedzielę na stanowisku PvP.net.pl. Obowiązywać będzie zasada kto pierwszy ten lepszy, tak że proponuję w swoim składzie znaleźć miejsce dla sprintera. Turniej rozgrywany będzie w systemie single elimination BO3.

Gracze podczas finałów w Poznaniu do swojej dyspozycji będą mieli mocne PC’ty, także żadnych problemów z FPS’ami nie będzie. Dostępna będzie możliwość grania na własnych klawiaturach i myszkach. Jeżeli chodzi o najważniejszą kwestię, czyli nagrody – organizatorzy tego wydarzenia dla najlepszych przewidzieli sprzęt gamingowy, szczegóły zostaną podane wkrótce. Istotne informacje o dojeździe, hotelach czy cenach wejściówek na event znajdziecie na oficjalnej stronie Poznań Game Arena 2013.

Relację z tej imprezy przeprowadzi Łukasz ‚Mind’ Górny. Dokładne informacje o streamie zostaną podane na dniach.

Zapraszam do dyskusji na forum.

 

PODZIEL SIĘ