checkpointturniej

121 zespołów weźmie udział w pierwszej edycji Checkpoint Challenge. Zainteresowanie turniejem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W związku z tak dużą liczbą zespołów musimy wnieść kilka konkretnych zmian w turnieju, po to by maksymalnie usprawnić jego przebieg. Dodatkowo, oglądając naszą relację z tego eventu, będziecie mogli wygrać koszulkę Resident Evil prosto na Halloween.

Jednak po kolei. Dziś rozlosowana została drabinka turnieju, która dostępna jest tutaj. Rozstawione zostały następujące pary:

– Pandzior – Songoas
– Mu7trak – Hypertrak
– srdl – sasu
– JebaneZero – MaTi
– ChaQ – Gąsior
– Oz – dipakkk
– Lucille – Hugsy Wugsy
– 13eer – FelStyle

Gracze zadecydowali (w tej ankiecie), że mecz kończyć się będzie po zniszczeniu drugiej wieży na środkowej linii. Osobiście uważam że to dobra zmiana, która wpłynie na dynamikę spotkań. Uniemożliwi to przedłużaniu rozgrywek, pasywnej grze przy barakach itp.

Ważna zmiana została wprowadzona w sposobie weryfikacji. Dokładne informacje na ten temat znajdziecie na naszym forum (link)

Zapraszamy serdecznie na relację z każdego dnia eventu na kanale Twitch Dota2.pl. Organizujemy dodatkowo konkurs, w którym do wygrania będzie koszulka Resident Evila. Wszystkie potrzebne informacje jak ją zdobyć znajdziecie na naszym fanpage’u – StreamDota2pl.

Dyskusja jak zawsze na naszym forum.

PODZIEL SIĘ