grafika_artykul_dota2pl

275 zawodników, czyli 55 drużyn weźmie udział w pierwszej edycji MSI Cup. Frekwencja w evencie przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego musimy lekko zmodyfikować terminarz. W przeddzień turnieju przedstawiamy najważniejsze informację oraz FAQ.

Gracze w pierwszym dniu rozgrywek rywalizować będą w systemie BO1 Single Elimination. Pełna drabinka turnieju dostępna jest tutaj. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki zespołów, zdecydowaliśmy o rozstawieniu 4 najlepszych drużyn:

  1. GamesBoard
  2. GramySobie
  3. Dota2Hard
  4. Muki

Turniej rozpocznie się w sobotę (21.12) od godziny 18:00.  Dokładny terminarz przedstawia się następująco:

Sobota:
18:00 1 runda 64 > 32
19:00 2 runda 32 > 16
20:00 3 runda 16 > 8
21:00 Ćwierćfinały 8 > 4

Zmiany dotkną drugiego dnia rozgrywek. Fazę finałową turnieju rozpoczniemy w niedzielę od 16:00 meczami półfinałowymi, które zostaną rozegrane  jednocześnie. Następnie odbędzie się mecz o 3 miejsce (BO3), a turniej zamkniemy finałem, który rozgrywany będzie w systemie BO5.

Niedziela:
16:00 Półfinały
18:00 Mecz o 3 miejsce
20:00 Wielki finał

asdadad

Część nagród w MSI Cup #1

FAQ

P: Przeciwnik się nie pojawił.

O: W przypadku niestawienia się drużyny w ciągu 15 minut od wyznaczonej godziny przez organizatorów, zostaje przyznany walkower.

Za pomocą formularza wybierasz swoją drużynę, oraz „walkower” jako przeciwnik.  W potwierdzeniu załączasz screenshota potwierdzającego próbę kontaktu (np. wysłane zaproszenie na Steam, wysłana wiadomość na Steam etc.)

P: Wygraliśmy swoje spotkanie, jak zweryfikować wynik?

O: Weryfikacja wygranej następuje przy pomocy tej strony.

P: Przeciwnik nie ma pełnego składu, chce zagrać ze standinem, czy może?

O: Jeżeli wyrazisz na to zgodę, to tak. 

P: Kto może być w lobby?

O: W lobby mogą być tylko gracze, oraz osoby wyznaczone przez organizatorów (Punkt 12 Regulaminu).

 

Serdecznie zapraszamy na relację z tego wydarzenia, która odbędzie się na kanale Twitch Dota2.pl. Dla wszystkich widzów przygotowaliśmy wiele konkursów, w których do wygrania m.in gra Grid2 oraz przedmioty do Dota2 (mityczne, sety). Szykuje się dobre polskie doto w najbliższy weekend! Kto według Was ma szansę na wygraną? Pogdybajmy na forum.

PODZIEL SIĘ