Jak zdrowie po nowym roku? Wypoczęci po sylwestrze, wróciliście na właściwe tory? Mam nadzieje, gdyż mamy dla was charytatywny turniej Dota 2 który odbędzie się w dniach 25-26 stycznia! Jak poprzednio wspominaliśmy

142stux

turniej jest tworzony z myślą o celach charytatywnych. W naszej pierwszej edycji (i miejmy nadzieje – nie ostatniej!) postanowiliśmy pomóc Szymonowi. Każdy zebrany grosz zostanie przeznaczony na pomoc temu dziesięcioletniemu, mającemu problemy z sercem, chłopcu. Wiele bitw ma już za sobą, ale horyzont jest dalej mglisty, gdyż niebawem czeka kolejna kosztowna, trzecia już, operacja serca. Więcej informacji na temat Szymona znajdziecie pod tym linkiem.

Zdecydowaliśmy się na brak wpisowego i w związku z tym liczymy na dobrowolne datki. Naszym celem jest uzbieranie 500 złotych dla Szymona, obecnie uzbieraliśmy już 20% tej kwoty. Podgląd do obecnego stanu wpłat, oraz możliwość wsparcia (do czego gorąca zachęcam, gdyż każda złotówka się liczy) jest tutaj.

Czymże byłby wpis o turnieju bez odrobiny informacji, prawda?

Turniej jest otwarty dla każdego chcącego wziąć udział, a termin zapisów upływa wraz z końcem 23 stycznia – macie więc odrobinę ponad tydzień na skompletowanie drużyny i dołączenie do zabawy!

Systemem rozgrywek będzie drabinka podwójnej eliminacji, a dokładny terminarz rozgrywek zostanie podany przed rozpoczęciem turnieju. Prosimy jednak o zarezerwowanie sobie czasu godzinach odpowiedni 16:30 – 20:30, oraz 15:30 – 20:30 odpowiednio w sobotę oraz niedzielę (25/26 styczeń).

Zwycięzcy otrzymają licencję na program “action!” ufundowaną przez firmę Mirillis oraz 5 wybranych przez siebie kluczyków do otwarcia skrzynek Dota 2 ufundowaną przez firmę
“Zielony Dżip”, spółka “Szwed” (ZDsS).

Ostatecznie, warto nadmienić, że turniej będzie streamowany przez najznamienitsze osobistości w Polsce, o których więcej info niebawem!

Dyskusje prowadzone są w tym temacie

Zapisy
Regulamin

PODZIEL SIĘ