Kto nie słyszał o Fan4Fan niech pierwszy rzuci kamieniem. Jedna z największych imprez komputerowych, oraz bez wątpienia największe przedsięwzięcie na polskiej scenie Dota 2 powraca już po raz piąty. Po kolosalnym sukcesie w Krakowie, organizatorzy postanowili rozpocząć 2014 rok w wielkim stylu, tym razem przenosząc event do Gdańska!

f4fgdansk

 

W tym roku Fan4Fan #5 odbędzie się w dniach 15-16 lutego, na hali Amber Expo. Oprócz turnieju Dota 2, w którym pula nagród będzie wynosić aż 3000 złotych, odbędzie się także turniej Starcrafta 2 (2000 złotych), oraz League of Legends (tu akurat bez „dwójki”* – 3000 złotych)

Maksymalnie 8 drużyn pojedzie nad morze by wziąć udział w rozgrywkach lanowych. W przypadku większej ilości drużyn, przewidywane są rozgrywki online.

Cały turniej zostanie oczywiście puszczony na wizję (czy, jak to mówią, zostanie „zestrumykowany”), a przyjemność relacjonowania otrzymali:

  • Arnold „Hitt” Leszczuk
  • Adam „shiru” Póltorak

Żeby jednak nie przysłodzić za bardzo, trochę o samym miejscu
Gdańsk to pełne ciekawostek miejsce. Organizatorzy umiejętnie podtrzymają tą wizję gdyż, żeby było ciekawiej, turnieje wcale nie będą daniem głównym! Odwiedzający (przewiduje się około 10’000 gości) będzie miał okazję między innymi zobaczyć:

  • Największych polskich Youtuberów, którzy będą przeprowadzali wywiady i odpowiadali na pytania.
  • Prelekcje największych polskich twórców gier nt. tworzenia gier
  • Targi sprzętu i gier, prezentacje swoich tworów przez ich twórców.
  • Gości specjalnych, jednym z nich będzie White-Ra we własnej osobie,

W ramach zakończenia chciałbym tylko napisać: *I kto jest lepszy? No kto!?

Allplay
Strona główna F4F

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum!

PODZIEL SIĘ